StarCraft II: Legacy of the Void to nie koniec StarCrafta II

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 07.11.2015, 03:11


Kategorie: Newsy

Zwiastun premierowy gry StarCraft II: Legacy of the Void

W wypakowanym akcją koło trzyminutowym zwiastunie możemy zobaczyć starych znajomych – Jima Raynora, Sarę Kerrigan i Artanisa w emocjonujących zmaganiach z głównym antagonistą drugiej części Starcrafta – Amonem – jak również jego sługami. Powłoka umiejętnie miesza ujęcia batalistyczne z bardziej kameralnymi co jakiś czas kreślącymi relacje między bohaterami i ich rozterki wewnętrzne. Całość prezentuje się z iście epickim rozmachem, Kiedy przystało na zwiastuny firmy Blizzard. Materiał kończy się klasycznym zawołaniem rasy Protossów: „my life for Aiur”.

StarCraft II: Legacy of the Void przybliży nam rasę starożytnych i zaawansowanych technologicznie Protossów. W kampanii pokierujemy losami Artanisa, który w Ogół StarCrafta pojawił się Wspólnie z premierą gry StarCraft: Brood War i od tego czasu jest jedną z kluczowych dla historii postaci. Władca Protektoratu Protosów i dowódca Złotej Armady będzie musiał walczyć o byt kruchego pokoju Skądże (znowu) Chociaż wśród swojej rasy, Niemniej jednak także wśród pozostałych stron konfliktu. Raptem dzięki wspólnym wysiłkom mieszkańcy galaktyki będą mogli przeciwstawić się zagrażającemu wszystkim Amonowi – starożytnemu Xel'nadze. Gra ukaże się 10 listopada na komputerach osobistych.

Warto Niedaleko tym przypomnieć, że jako swoiste wstęp W stronę kampanii Protossów i łącznik między rozszerzeniami Heart of the Swarm a Legacy of the Void służy minikampania Whispers of Oblivion wprowadzona W stronę gry W sąsiedztwie okazji poprawki 3.0 W kierunku przygód Kerrigan i Zergów.


StarCraft II: Legacy of the Void to Jeszcze czego Śmierć StarCrafta II - reprodukcja #2

Dalsze losy gry StarCraft II

Przy okazji dowiedzieliśmy się też o dalszych planach Blizzarda odnośnie gry Starcraft II. Legacy of the Void Takiego będzie ostatnią zawartością przygotowaną dla graczy. Amerykańska Interes planuje wypuścić w przyszłym roku Garść mniejszych i większych rozszerzeń a również dodatków, które zapewnią użytkownikom dalszą zabawę. Nowe materiały będą zawierały zestawy misji, scenariusze W kierunku trybu współpracy, dodatkowych dowódców (jednym z nich będzie Protoss Karax), tekstury jednostek Azaliż alternatywne udźwiękowienie postaci. Część z nich będzie płatna, Jednak niektóre będą dostępne też W trakcie darmo.

Jednym z pierwszych rozszerzeń fabularnych przeznaczonych dla pojedynczego gracza będzie Zespół Tajnych Operacji Novy. Suplement zaplanowany jest jako dziewięć misji wydawanych w formie epizodów po trzy W czasie każdym razem. Fabuła opowie o wydarzeniach dziejących się już po zakończeniu tych przedstawionych w Legacy of the Void. Oś wydarzeń skupi się wokół Dominium Terran, w którym Car Valerian kobita się zaprowadzić porządek po spustoszeniach wywołanych wojną domową i atakami Zergów. Przejście opowie o losach Novy, członkini elitarnych oddziałów typu Duch, która zostaje wmieszana w działania separatystów określających siebie mianem Obrońców Człowieka. Korporacja Blizzard zaprezentowała już Sztywny Objawiciel produkcji:

Cechą charakterystyczną tego dodatku ma być żelazny Podkreślenie na Postępowy rynsztunek i możliwość odmiennego prowadzenia Mecz w zależności od skompletowanego uzbrojenia. Ma to zachęcać graczy W stronę ponownego rozgrywania całej minikampanii. Pierwsza część Tajnych Operacji Nowy powinna zostać wydana na początku 2016 roku.


Tagi: gry na świecie Blizzard Entertainment BlizzCon 2015 DLC i dodatki StarCraft II StarCraft II: Legacy of the Void StarCraft II: Nova Covert Ops trailery (gry) PC
Zostaw komentarz: