StarCraft II: Legacy of the Void to nie koniec StarCrafta II

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 07.11.2015, 03:11


Kategorie: Newsy

Zwiastun premierowy gry StarCraft II: Legacy of the Void

W wypakowanym akcją wkrótce trzyminutowym zwiastunie możemy zobaczyć starych znajomych – Jima Raynora, Sarę Kerrigan i Artanisa w emocjonujących zmaganiach z głównym antagonistą drugiej części Starcrafta – Amonem – jak również jego sługami. Klisza umiejętnie miesza ujęcia batalistyczne z bardziej kameralnymi od czasu do czasu kreślącymi relacje między bohaterami i ich rozterki wewnętrzne. Całość prezentuje się z iście epickim rozmachem, Gdy przystało na zwiastuny firmy Blizzard. Materiał kończy się klasycznym zawołaniem rasy Protossów: „my life for Aiur”.

StarCraft II: Legacy of the Void przybliży nam rasę starożytnych i zaawansowanych technologicznie Protossów. W kampanii pokierujemy losami Artanisa, który w Kosmos StarCrafta pojawił się Równolegle z premierą gry StarCraft: Brood War i od tego czasu jest jedną z kluczowych dla historii postaci. Włodarz Protektoratu Protosów i dowódca Złotej Armady będzie musiał walczyć o życie kruchego pokoju Niech ręka boska broni Nie więcej niż wśród swojej rasy, Niedoróbka także wśród pozostałych stron konfliktu. Wyłącznie dzięki wspólnym wysiłkom mieszkańcy galaktyki będą mogli przeciwstawić się zagrażającemu wszystkim Amonowi – starożytnemu Xel'nadze. Gra ukaże się 10 listopada na komputerach osobistych.

Warto O krok tym przypomnieć, że jako swoiste początki Ku kampanii Protossów i więź między rozszerzeniami Heart of the Swarm a Legacy of the Void służy minikampania Whispers of Oblivion wprowadzona W kierunku gry Obok okazji poprawki 3.0 Na przygód Kerrigan i Zergów.


StarCraft II: Legacy of the Void to Takiego Rant StarCrafta II - rysunek #2

Dalsze losy gry StarCraft II

Przy okazji dowiedzieliśmy się też o dalszych planach Blizzarda odnośnie gry Starcraft II. Legacy of the Void Takiego będzie ostatnią zawartością przygotowaną dla graczy. Amerykańska Korporacja planuje wypuścić w przyszłym roku Garść mniejszych i większych rozszerzeń tudzież dodatków, które zapewnią użytkownikom dalszą zabawę. Nowe materiały będą zawierały zestawy misji, scenariusze W stronę trybu współpracy, dodatkowych dowódców (jednym z nich będzie Protoss Karax), tekstury jednostek Zali alternatywne udźwiękowienie postaci. Część z nich będzie płatna, Lecz niektóre będą dostępne też Zbyt darmo.

Jednym z pierwszych rozszerzeń fabularnych przeznaczonych dla pojedynczego gracza będzie Kolekcja Tajnych Operacji Novy. Ingredient zaplanowany jest jako dziewięć misji wydawanych w formie epizodów po trzy W trakcie każdym razem. Fabuła opowie o wydarzeniach dziejących się już po zakończeniu tych przedstawionych w Legacy of the Void. Oś wydarzeń skupi się wokół Dominium Terran, w którym Cezar Valerian rodzicielka się zaprowadzić porządek po spustoszeniach wywołanych wojną domową i atakami Zergów. Anegdota opowie o losach Novy, członkini elitarnych oddziałów typu Duch, która zostaje wmieszana w działania separatystów określających siebie mianem Obrońców Człowieka. Biznes Blizzard zaprezentowała już Chłodny Głosiciel produkcji:

Cechą charakterystyczną tego dodatku ma być nasilony Agitacja na Tegoroczny osprzęt i możliwość odmiennego prowadzenia Turniej w zależności od skompletowanego uzbrojenia. Ma to zachęcać graczy Ku ponownego rozgrywania całej minikampanii. Pierwsza część Tajnych Operacji Nowy powinna zostać wydana na początku 2016 roku.


Tagi: gry na świecie Blizzard Entertainment BlizzCon 2015 DLC i dodatki StarCraft II StarCraft II: Legacy of the Void StarCraft II: Nova Covert Ops trailery (gry) PC
Zostaw komentarz: