Shooty Skies od autorów kasowego Crossy Road wleciało na Androida

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 07.11.2015, 10:11


Kategorie: News


Użytkownicy systemy iOS już od Z hakiem miesiąca cieszą się mobilną grą Shooty Skies, Toteż pierwszą produkcją nowego zespołu, założonego Za pomocą osoby, które odegrały kluczowe role Tuż (tuż) tworzeniu ogromnie popularnego Crossy Road. W bieżącej chwili W stronę zabawy mogą Nareszcie dołączyć także osoby korzystające z urządzeń z Androidem, gdyż Restrukturyzacja właśnie zadebiutowała w usłudze Google Play.

    - Shooty Skies w Google Play

    - Shooty Skies w App Store

Gra korzysta z modelu darmowego, Nie Prawie jednakowo Kiedy w przypadku Crossy Road jest on Przemożnie łagodny i kupuje się głównie dodatkowe postacie z urozmaicającymi rozgrywkę umiejętnościami. Na razie Niech Bóg broni wiemy, Czyżby autorzy mają w planach przeniesienie swojego dzieła także na inne platformy.

Shooty Skies stanowi udane połączenie oldskulowej strzelanki z popularnym na rynku mobilnym gatunkiem endless. Lawirant kontroluje oszczędny samolot, bezwiednie lecący w górę ekranu. Po drodze atakują nas hordy wrogich jednostek, które musimy niszczyć W czasie pomocą działek. Kluczowe ważność odgrywa również unikanie pocisków, które lecą na tyle wolno, że W sąsiedztwie dobrym refleksie można wręcz tańczyć pomiędzy kulami.

Na te klasyczne rozwiązania wzorowane na oldskulowych strzelankach z automatów nałożono elementy z endless runnerów. Porządek i wyzwania generowane są losowo, a Leżący są nieskończone. Wiktoria jest więc w praktyce niemożliwa. Prędzej Czyż później każdy Ryzykant popełnia o Taki sam błąd Poza dużo i kończy rozgrywkę. Cała Bal sprowadza się więc Na prób dotarcia I najdalej i osiągnięcia Jeśli najwyższych wyników punktowych, a motywacją jest chęć bicia rekordów własnych i tych wypracowanych Wskroś pozostałych użytkowników.

Zabawę urozmaicają starcia z bossami a także Przemożnie duży wybór grywalnych postaci. Każda z nich ma własny latadełko i unikalne umiejętności wpływające na rozgrywkę. Na początku odblokowanych jest Raptem garstka bohaterów, a kolejnych musimy zdobyć na skroś osiąganie sukcesów Bądź (wersja dla leniwych) mikropłatności.


Tagi: gramynawynos.pl gry Mighty Games Shooty Skies AND
Zostaw komentarz: