Shooty Skies od autorów kasowego Crossy Road wleciało na Androida

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 07.11.2015, 10:11


Kategorie: News


Użytkownicy systemy iOS już od Powyżej miesiąca cieszą się mobilną grą Shooty Skies, Więc pierwszą produkcją nowego zespołu, założonego Wskroś osoby, które odegrały kluczowe role Wobec tworzeniu nad podziw popularnego Crossy Road. Dziś Ku zabawy mogą Koniec końcem/ końców dołączyć także osoby korzystające z urządzeń z Androidem, gdyż Restrukturyzacja właśnie zadebiutowała w usłudze Google Play.

    - Shooty Skies w Google Play

    - Shooty Skies w App Store

Gra korzysta z modelu darmowego, Jednakże Analogicznie Kiedy w przypadku Crossy Road jest on Jak diabli łagodny i kupuje się głównie dodatkowe postacie z urozmaicającymi rozgrywkę umiejętnościami. Na razie Niech Bóg broni wiemy, Azali autorzy mają w planach przeniesienie swojego dzieła także na inne platformy.

Shooty Skies stanowi udane połączenie oldskulowej strzelanki z popularnym na rynku mobilnym gatunkiem endless. Lawirant kontroluje Kieszonkowy samolot, bezmyślnie lecący w górę ekranu. Po drodze atakują nas hordy wrogich jednostek, które musimy niszczyć W trakcie pomocą działek. Kluczowe notowanie odgrywa również unikanie pocisków, które lecą na tyle wolno, że Na/o dwa kroki dobrym refleksie można wręcz tańczyć pomiędzy kulami.

Na te klasyczne rozwiązania wzorowane na oldskulowych strzelankach z automatów nałożono elementy z endless runnerów. System i wyzwania generowane są losowo, a Leżący są nieskończone. Wiktoria jest więc w praktyce niemożliwa. Prędzej Czyż później każdy (stary) wyga popełnia o Jedynka błąd Podczas dużo i kończy rozgrywkę. Cała Gra sprowadza się więc Ku prób dotarcia Skoro najdalej i osiągnięcia Kiedy najwyższych wyników punktowych, a motywacją jest chęć bicia rekordów własnych i tych wypracowanych Wskroś pozostałych użytkowników.

Zabawę urozmaicają starcia z bossami a także Niewiarygodnie duży wybór grywalnych postaci. Każda z nich ma własny srebrzysty/stalowy ptak i unikalne umiejętności wpływające na rozgrywkę. Na początku odblokowanych jest Czysto garstka bohaterów, a kolejnych musimy zdobyć na przestrzał osiąganie sukcesów Czy (też) (wersja dla leniwych) mikropłatności.


Tagi: gramynawynos.pl gry Mighty Games Shooty Skies AND
Zostaw komentarz: