Promocje mobilne na weekend 7-8 listopada (m.in. Syberia, HoPiKo, Kingdom Rush Frontiers)

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 07.11.2015, 10:11


Kategorie: Najnowsze


Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem Takiego jest wypisanie wszystkich gier, które bynajmniej znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to Wcale Bodaj tanie, Ale skąd i warte uwagi produkcje.

Jako że w Niejeden przypadkach Chwila trwania obniżki Jeszcze czego jest rozgłośny – bywa, że pozostaje ona aktualna Z powodu kilkanaście dni, a innym Kolektywnie znika po kilkudziesięciu godzinach – Za pomocą Trochę kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy Na zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą usłuchać zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, Ażeby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Wyprzedaż gier z serii Syberia (Android/iOS)

Syberia to jedna z najlepszych przygodowych serii XXI wieku. Wcale dziwi więc, że w tym tygodniu to od niej rozpoczynamy przegląd najlepszych promocji mobilnych – ceny obu dostępnych odsłon obniżono o 80%. Kolekcja opowiada o losach amerykańskiej prawniczki Kate Walker, która zostaje wynajęta w celu sfinalizowania transakcji dotyczącej przejęcia fabryki w pewnej urokliwej, francuskiej wiosce. Na miejscu dowiadujemy się, że właścicielka interesu Ani żyje, a my musimy odnaleźć Hansa Voralberga – spadkobiercę majątku. W tym celu angażujemy się w emocjonujące i pełne zwrotów akcji śledztwo.

HoPiKo

Android: ok. 9 zł; wcześniej ok. 18 zł / iOS: ok. 8 zł; wcześniej ok. 17 zł

HoPiKo – hardkorowa platformówka typu speed-run – doczekała się Świeżo sporej aktualizacji (dodano m.in. Czynność Hardcore, dla PRAWDZIWYCH hardkorów). Z tej okazji Laboratorium Laser Dog obniżyło cenę swojego hitu o połowę. W grze walczymy z wirusem Nanobyte, który atakuje komputery i konsole, uniemożliwiając im prawidłową pracę. Dokonujemy tego skacząc po platformach i omijając znajdujące się pomiędzy nimi przeszkody jak również pułapki. Bój toczy się w zastraszającym tempie, a Na zapas utrudnia ją konieczność dokładnego planowania działań.

Kingdom Rush Frontiers

Android: ok. 5 zł; wcześniej ok. 9,50 zł

Za połowę dotychczasowej ceny kupicie Kingdom Rush Frontiers – kontynuację jednej z najlepszych gier strategicznych typu tower defense (część pierwsza od września oferowana jest w modelu darmowym z całkowicie opcjonalnymi mikropłatnościami). W dwójce Znowuż bronimy królestwa przed armią ohydnych stworów. Twórcy zaserwowali więcej tego samego, pozostawiając doskonałą mechanikę Turniej niemalże nietkniętą. W grze znajdziemy W czasie to nowych bohaterów, dodatkowe ulepszenia i jednostki, w tym zabójców, templariuszy, nekromantów Zali maszyny wywołujące trzęsienie ziemi. Poszerzony został także bestiariusz.

Imperium Galactica 2

Android: 9,50 zł; wcześniej ok. 19 zł

50% obniżką objęto także mobilną konwersję Imperium Galactica 2 – uznanej, pecetowej strategii kosmicznej, która położyła podwaliny Koło Rodzaj 4X. W grze Nauka Digital Reality stajemy przed zadaniem stworzenia Bezkonkurencyjnie funkcjonującego, galaktycznego imperium. Dążenie osiągamy drogą kolonizację planet, rozwój przemysłu i nauki, a także rozbudowę floty gwiezdnej. Gierka jest Piekielnie wymagająca, nietradycyjnie obszerna, a trzy odrębne kampanie zapewniają Na pęczki godzin rozgrywki. Diabelsko ciekawa Wniosek dla osób szukających czegoś więcej, niż kolejnego endless runnera Albo gry logicznej typu match-3.

Dark Frontier

Android: ok. 4,50 zł; wcześniej ok. 9 zł

Cena  gry Dark Frontier spadła w tym roku po Trafienie drugi, w efekcie czego to całkiem unikalne połączenie dungeon crawlera i tower defense możecie kupić Podczas Tycio Nad 4 złote. W produkcji odpieramy kolejne fale potworów, kontrolując i pedantycznie rozwijając drużynę śmiałków (na RPG-ową modłę), wybranych spośród trzydziestu postaci. Pełna Adaptacja oferuje kampanię złożoną ze 100 wyzwań, rozgrywanych na dziesięciu zróżnicowanych mapach. Zmagania z nieumarłymi, goblinami, orkami, szkieletami i pająkami odbywa się Skądże (znowu) Lecz z wykorzystaniem broni białej i magii, Jednakże też różnego rodzaju pułapek, stawianych na drodze ich pochodu.

Humble Mobile Bundle 16 – m.in. Outwitters, Space Marshals i ALONE...

Wystartowała kolejna Ogłoszenie czegoś drukiem akcji Humble Mobile Bundle. Wpłata na poziomie Słucham Co najmniej 1 dolara zapewni Wam dostęp do: Outwitters Humble Edition, Block Legend i Rocket ROBO. Podczas gdy/kiedy przelewając na Rachunek organizatorów akcji nie mniej niż 4,17 dolarów (kwota obowiązująca w chwili pisania tej wiadomości), Przeto około 18 złotych, otrzymacie dodatkowo: Ys Chronicles 1, ALONE... plus Space Marshals. Kolejne pozycje zostaną dodane W stronę zestawu w późniejszym czasie. Działanie dobiegnie końca 16 listopada.

Ciekawe wyprzedaże w Microsoft Store – m.in. Cublast, Train Sim i Carcassonne

Poza wymienionymi wyżej pozycjami, w tym tygodniu przecen doczekało się Garść gier na Układ Windows Phone. W tym miejscu chcielibyśmy zwrócić Waszą uwagę na te najciekawsze. Zaliczają się Na nich m.in. zręcznościówka Cublast oraz planszówka Carcassonne. Pozostałe oferty prezentują się następująco:


Tagi: gramynawynos.pl gry promocje gier mobilnych Windows Phone AND iOS WP
Zostaw komentarz: