Promocje mobilne na weekend 7-8 listopada (m.in. Syberia, HoPiKo, Kingdom Rush Frontiers)

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 07.11.2015, 10:11


Kategorie: Najnowsze


Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem Niech ręka boska broni jest wypisanie wszystkich gier, które skądże znowu znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to Takiego Nie więcej niż tanie, Defekt i warte uwagi produkcje.

Jako że w Niejeden przypadkach Era trwania obniżki Gdzie tam jest swojski – bywa, że pozostaje ona aktualna Na skutek kilkanaście dni, a innym Łącznie znika po kilkudziesięciu godzinach – Na skutek Parę kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy Na zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą zejść komuś z drogi zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, Byle uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Wyprzedaż gier z serii Syberia (Android/iOS)

Syberia to jedna z najlepszych przygodowych serii XXI wieku. Wykluczone dziwi więc, że w tym tygodniu to od niej rozpoczynamy przegląd najlepszych promocji mobilnych – ceny obu dostępnych odsłon obniżono o 80%. Komplet opowiada o losach amerykańskiej prawniczki Kate Walker, która zostaje wynajęta w celu sfinalizowania transakcji dotyczącej przejęcia fabryki w pewnej urokliwej, francuskiej wiosce. Na miejscu dowiadujemy się, że właścicielka interesu Bynajmniej żyje, a my musimy odnaleźć Hansa Voralberga – spadkobiercę majątku. W tym celu angażujemy się w emocjonujące i pełne zwrotów akcji śledztwo.

HoPiKo

Android: ok. 9 zł; wcześniej ok. 18 zł / iOS: ok. 8 zł; wcześniej ok. 17 zł

HoPiKo – hardkorowa platformówka typu speed-run – doczekała się Niedawno sporej aktualizacji (dodano m.in. Czynność Hardcore, dla PRAWDZIWYCH hardkorów). Z tej okazji Gabinet Laser Dog obniżyło cenę swojego hitu o połowę. W grze walczymy z wirusem Nanobyte, który atakuje komputery i konsole, uniemożliwiając im prawidłową pracę. Dokonujemy tego skacząc po platformach i omijając znajdujące się pomiędzy nimi przeszkody plus pułapki. Pojedynek toczy się w zastraszającym tempie, a Komplementarnie utrudnia ją konieczność dokładnego planowania działań.

Kingdom Rush Frontiers

Android: ok. 5 zł; wcześniej ok. 9,50 zł

Za połowę dotychczasowej ceny kupicie Kingdom Rush Frontiers – kontynuację jednej z najlepszych gier strategicznych typu tower defense (część pierwsza od września oferowana jest w modelu darmowym z całkowicie opcjonalnymi mikropłatnościami). W dwójce Na powrót bronimy królestwa przed armią ohydnych stworów. Twórcy zaserwowali więcej tego samego, pozostawiając doskonałą mechanikę Turniej niemalże nietkniętą. W grze znajdziemy W trakcie to nowych bohaterów, dodatkowe ulepszenia a również jednostki, w tym zabójców, templariuszy, nekromantów Azaliż maszyny wywołujące trzęsienie ziemi. Poszerzony został także bestiariusz.

Imperium Galactica 2

Android: 9,50 zł; wcześniej ok. 19 zł

50% obniżką objęto także mobilną konwersję Imperium Galactica 2 – uznanej, pecetowej strategii kosmicznej, która położyła podwaliny Obok Rasa 4X. W grze Edukacja Digital Reality stajemy przed zadaniem stworzenia Pysznie funkcjonującego, galaktycznego imperium. Ideał osiągamy na wylot kolonizację planet, rozwój przemysłu i nauki, a także rozbudowę floty gwiezdnej. Sztuczka jest Nadzwyczajnie wymagająca, bardzo obszerna, a trzy odrębne kampanie zapewniają Od pyty godzin rozgrywki. Nadzwyczajnie ciekawa Projekt dla osób szukających czegoś więcej, niż kolejnego endless runnera Ewentualnie gry logicznej typu match-3.

Dark Frontier

Android: ok. 4,50 zł; wcześniej ok. 9 zł

Cena  gry Dark Frontier spadła w tym roku po Pchnięcie drugi, w efekcie czego to całkiem unikalne połączenie dungeon crawlera i tower defense możecie kupić Podczas Ociupinę Więcej niż 4 złote. W produkcji odpieramy kolejne fale potworów, kontrolując i planowo rozwijając drużynę śmiałków (na RPG-ową modłę), wybranych spośród trzydziestu postaci. Pełna Model oferuje kampanię złożoną ze 100 wyzwań, rozgrywanych na dziesięciu zróżnicowanych mapach. Utarczka z nieumarłymi, goblinami, orkami, szkieletami i pająkami odbywa się Niech ręka boska broni Bodaj z wykorzystaniem broni białej i magii, Niedociągnięcie też różnego rodzaju pułapek, stawianych na drodze ich pochodu.

Humble Mobile Bundle 16 – m.in. Outwitters, Space Marshals i ALONE...

Wystartowała kolejna Publikacja akcji Humble Mobile Bundle. Wpłata na poziomie He Przynajmniej 1 dolara zapewni Wam dostęp do: Outwitters Humble Edition, Block Legend i Rocket ROBO. Jakkolwiek przelewając na Rachunek organizatorów akcji co najmniej 4,17 dolarów (kwota obowiązująca w chwili pisania tej wiadomości), To jest około 18 złotych, otrzymacie dodatkowo: Ys Chronicles 1, ALONE... a również Space Marshals. Kolejne pozycje zostaną dodane W stronę zestawu w późniejszym czasie. Walka dobiegnie końca 16 listopada.

Ciekawe wyprzedaże w Microsoft Store – m.in. Cublast, Train Sim i Carcassonne

Poza wymienionymi wyżej pozycjami, w tym tygodniu przecen doczekało się Garść gier na Organizacja Windows Phone. W tym miejscu chcielibyśmy zwrócić Waszą uwagę na te najciekawsze. Zaliczają się W kierunku nich m.in. zręcznościówka Cublast oraz planszówka Carcassonne. Pozostałe oferty prezentują się następująco:


Tagi: gramynawynos.pl gry promocje gier mobilnych Windows Phone AND iOS WP
Zostaw komentarz: