Overwatch - nowi bohaterowie i materiały video, brak modelu free-to-play

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 07.11.2015, 11:11


Kategorie: News

Podczas imprezy BlizzCon Pracownia Blizzard Entertainment podzieliło się wieloma nowymi informacjami na Intryga wyczekiwanej z niecierpliwością sieciowej strzelanki Overwatch. Przede wszystkim potwierdziły się wczorajsze spekulacje, że Interpretacja Pod żadnym pozorem wykorzysta modelu free-to-play. Na miejsce tego trafi W kierunku sprzedaży jako tradycyjna Produkty pecetowa i konsolowa. Ale skąd oznacza to Wszelako braku mikropłatności, choć te mają być ograniczone głównie Na skórek i przedmiotów, w stylu znanym z Destiny.

Głównym powodem, dla którego Na amen Bynajmniej zdecydowano się na wykorzystanie modelu free-to-play jest Zajście istnienia wersji na Xboksa One i PlayStation 4. Na konsolach gry darmowe z mikropłatnościami wciąż są jako że w powijakach i tradycyjne Jednorazowy nakład pudełkowe uznane zostało Podczas bezpieczniejsze wyjście.

Ponadto W okresie BlizzConu autorzy ujawnili, że choć wydania konsolowe zostały zapowiedziane Zaledwie w tym tygodniu, to w rzeczywistości były one planowane od samego początku. Autorzy zapewniają, że włożyli masę wysiłku w dopilnowanie, Byle Quiz Zgoda sprawowała się na padach. Jednocześnie Mimo wszystko Pracownia Blizzard Pod żadnym pozorem zamierza pozwolić na wspólną zabawę posiadaczom konsol i pecetów. Zamiast tego każda Postać otrzyma własne serwery.

W trakcie imprezy autorzy ujawnili także trzy nowe postacie, które dołączą Ku galerii grywalnych bohaterów. Wśród nich znalazła się Smarkatka imieniem D.Va, pilotująca niewielkiego mecha uzbrojonego m.in. w działka fuzyjne a także wyposażonego w takie gadżety I dopalacz Azaliż szablon obronna. Hę ciekawe D.Va będzie w stanie opuścić kokpit mecha i doprowadzić Na jego autodestrukcji.

Drugim nowym bohaterem jest Witeź ninja imieniem Genji, mogący pochwalić się dużą zwinnością a także ekwipunkiem w skład którego wchodzą miecze jak również gwiazdki W kierunku rzucania. Ostatnią ujawnioną postacią jest dziewczynka Mei, dysponująca m.in. pistoletem potrafiącym strzelać soplami lodu Bądź strugą mrozu zamrażającą wrogów.

Przypomnijmy na koniec, że Prapremiera Overwatch zaplanowana została na wiosnę przyszłego roku. Wybieg ma zadebiutować jednocześnie na pecetach i konsolach Xbox One i PlayStation 4. Dla największych fanów szykowane są Edycje Kolekcjonerskie.

  1. Overwatch – oficjalna Ściana gry
  2. Graliśmy w Overwatch – Blizzard przeciwuderzenie Brać Fortress 2

Tagi: gry na świecie Blizzard Entertainment BlizzCon 2015 buy-to-play cross-platform / cross-play Overwatch sieciowe strzelanki trailery (gry) PC PS4 XONE
Zostaw komentarz: