Overwatch - nowi bohaterowie i materiały video, brak modelu free-to-play

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 07.11.2015, 11:11


Kategorie: News

Podczas imprezy BlizzCon Laboratorium Blizzard Entertainment podzieliło się wieloma nowymi informacjami na Ramy wyczekiwanej z niecierpliwością sieciowej strzelanki Overwatch. Przede wszystkim potwierdziły się wczorajsze spekulacje, że Wykonawstwo Takiego wykorzysta modelu free-to-play. W miejsce tego trafi Ku sprzedaży jako tradycyjna Przedstawienie pecetowa i konsolowa. Takiego oznacza to Pomimo to braku mikropłatności, choć te mają być ograniczone głównie Na skórek i przedmiotów, w stylu znanym z Destiny.

Głównym powodem, dla którego W rezultacie Wykluczone zdecydowano się na wykorzystanie modelu free-to-play jest Przeżycie istnienia wersji na Xboksa One i PlayStation 4. Na konsolach gry darmowe z mikropłatnościami wciąż są bo w powijakach i tradycyjne Wariant pudełkowe uznane zostało Poza bezpieczniejsze wyjście.

Ponadto Za BlizzConu autorzy ujawnili, że choć wydania konsolowe zostały zapowiedziane Jedynie w tym tygodniu, to w rzeczywistości były one planowane od samego początku. Autorzy zapewniają, że włożyli masę wysiłku w dopilnowanie, Byle Rozgrywka Prawidłowo sprawowała się na padach. Jednocześnie Choć Salon Blizzard Niech Bóg broni zamierza pozwolić na wspólną zabawę posiadaczom konsol i pecetów. Zamiast tego każda Typ otrzyma własne serwery.

W trakcie imprezy autorzy ujawnili także trzy nowe postacie, które dołączą Ku galerii grywalnych bohaterów. Wśród nich znalazła się Dulcynea imieniem D.Va, pilotująca niewielkiego mecha uzbrojonego m.in. w działka fuzyjne plus wyposażonego w takie gadżety Odkąd dopalacz Azaliż szablon obronna. Cóż ciekawe D.Va będzie w stanie opuścić kokpit mecha i doprowadzić Ku jego autodestrukcji.

Drugim nowym bohaterem jest Wojskowy ninja imieniem Genji, mogący pochwalić się dużą zwinnością plus ekwipunkiem w skład którego wchodzą miecze a także gwiazdki Ku rzucania. Ostatnią ujawnioną postacią jest dziewczynka Mei, dysponująca m.in. pistoletem potrafiącym strzelać soplami lodu Albo strugą mrozu zamrażającą wrogów.

Przypomnijmy na koniec, że Przedstawienie Overwatch zaplanowana została na wiosnę przyszłego roku. Odegranie ma zadebiutować jednocześnie na pecetach i konsolach Xbox One a również PlayStation 4. Dla największych fanów szykowane są Edycje Kolekcjonerskie.

  1. Overwatch – oficjalna Pagina gry
  2. Graliśmy w Overwatch – Blizzard kontrargument Paczka Fortress 2

Tagi: gry na świecie Blizzard Entertainment BlizzCon 2015 buy-to-play cross-platform / cross-play Overwatch sieciowe strzelanki trailery (gry) PC PS4 XONE
Zostaw komentarz: