Liga Odkrywców kolejną przygodą w Hearthstone

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 07.11.2015, 10:11


Kategorie: Aktualności

Liga Odkrywców będzie trzecim rozszerzeniem fabularnym W kierunku gry Hearthstone. - Konfederacja Odkrywców kolejną przygodą w Hearthstone - wiadomość - 2015-11-07
Liga Odkrywców będzie trzecim rozszerzeniem fabularnym W kierunku gry Hearthstone.

W trakcie odbywającej się w Kalifornii imprezy BlizzCon 2015 zapowiedziano kolejne Przyrost Ku sieciowej karcianki Hearthstone. Tym Ręka w rękę poznamy historię Ligii Odkrywców – stowarzyszenia archeologów i poszukiwaczy skarbów – która wpada na tropik Kostura Stworzenia, potężnego artefaktu, który w niepowołanych rękach może wyrządzić nieopisane szkody. Części tego przedmiotu zostały ukryte w trzech miejscach – Świątyni Oryzysa, prastarej cytadeli tytanów Uldaman tudzież w Zrujnowanym Mieście. Przygodę ukończymy w głównej siedzibie Ligii w Hali Odkrywców w Ironforge. Głównymi bohaterami dodatku będą: krasnolud Brann Miedziobrody, amator mocnych wrażeń Reno Jackson, błyskotliwa intelektualistka nocnych elfów Eliza Astrowidząca tudzież Plenipotent rasy murloków – Sir Płetwin Mrrgglton.

Przygoda – Współmiernie I poprzednie rozszerzenia fabularne – zostanie podzielona na skrzydła. Tym Kolektywnie będą Lecz cztery. Ukończenie każdego z nich będzie wymagało pokonania szeregu przeciwników a także bossa czekającego na nas na końcu danego etapu. Kolejne zwycięstwa będą nagradzane kartami W kierunku naszej kolekcji. Ukończenie wszystkich wyzwań w danej lokacji zapewni nam przynależną W kierunku niej kartę legendarną. Pojedynki będziemy toczyć między innymi na dwóch nowych planszach – Wykopaliskach i Sali Odkrywców.


Liga Odkrywców kolejną przygodą w Hearthstone - informacja #2

Rozszerzenie zaoferuje także dziewięć wyzwań klasowych, w których zmierzymy się z przeciwnikami, wykorzystując niesłychanie przygotowaną talię. Wawrzyn zostanie nagrodzona nową kartą dla naszej klasy postaci. Dla zaawansowanych i lubiących wyzwania graczy uwzględniono także Trybik heroiczny.


Liga Odkrywców kolejną przygodą w Hearthstone - przykład #3

Oprócz tego w grze pojawi się nowe słowo kluczowe – „odkryj”. Po zagraniu karty z odpowiednią zdolnością otrzymamy możliwość wyboru spośród 3 losowych kart odpowiednich dla naszej klasy i spełniających określony warunek. Dla przykładu Gąszcz „odkryj kartę o koszcie (1)” pozwoli nam na wybór jednej z trzech losowych kart wymagających jednego kryształu many. W sumie Liga Odkrywców wprowadzi Na gry 45 nowych kart.


Liga Odkrywców kolejną przygodą w Hearthstone - objaśnienie #4

Polska Prapremiera Ligii Odkrywców przewidziana jest na 13 listopada. Porównywalnie Jeżeli w przypadku poprzednich dodatków, w momencie publikacji otrzymamy dostęp Zaledwie W kierunku pierwszego skrzydła. Kolejne partie będą upubliczniane He tydzień, z przerwą na przypadający w Stanach Zjednoczonych w czwarty czwartek listopada Dzień Dziękczynienia.


Liga Odkrywców kolejną przygodą w Hearthstone - rycina #5

Przy okazji Należałoby wspomnieć, że Solidarnie z ostatnimi informacjami opublikowanymi W sąsiedztwie okazji Dnia Inwestora, w sieciową karciankę Blizzarda bawi się Przeszło 40 milionów osób. Ostatnie tego typu Wiadomości pochodzą z maja, Jeżeli to Hearthstone mógł pochwalić się 30 milionami użytkowników, a więc w ciągu sześciu miesięcy tytuł zwiększył liczbę graczy o Z nadwyżką jedną trzecią. Wcale Słychać Jeśli duża część z nich korzysta z płatnych opcji rozgrywki, Tymczasem A także wynika z sierpniowych doniesień, mikrotransakcje generują po sąsiedzku 20 milionów dolarów przychodu miesięcznie.


Tagi: gry na świecie Blizzard Entertainment BlizzCon 2015 DLC i dodatki gry karciane Hearthstone Hearthstone: Liga Odkrywców statystyki PC
Zostaw komentarz: