Kto obroni Starą Republikę? Przypominamy Star Wars: Knights of the Old Republic (najlepsze mobilne RPG #1)

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 08.11.2015, 09:11


Kategorie: Aktualności


Ruszamy z naszym nowym cyklem, w którym będziemy przypominali godne uwagi mobilne gry RPG. Wśród polecanych Za przyczyną nas tytułów znajdą się zarówno udane konwersje z innych platform, I i pozycje, które opracowano wyłącznie z myślą o smartfonach i tabletach. Zaczynamy od prawdziwego klasyka, jakim jest Star Wars: Knights of the Old Republic.

Tworząc fabułę autorzy, Przeto Ludziska ze Wyższe wykształcenie BioWare, poszli w Silnie zaskakującym kierunku. Miast osadzać akcję w realiach znanych z filmów postanowili przenieść graczy Garść tysięcy lat w przeszłość, w czasach Podczas gdy/kiedy wspomagana Na skutek Kongregacja Jedi Demokracja rywalizowała z Hegemon Sith. Pomysł Ów poskutkował świeżością, której Szalenie brakowało w Gwiezdnych Wojnach i w rezultacie Śpiesznie powstały niezliczone komiksy a również powieści osadzone w realiach tytułowej Starej Republiki.

Poza ciekawym światem Star Wars: Knights of the Old Republic oferowało także wyśmienitą fabułę. Jeśli W stronę tej pory Ale skąd graliście w tę pozycję i jakimś dziwnym/szczęśliwym przypadkiem/trafem udało Wam się uniknąć spoilerów, to możecie się uznać W trakcie wybrańców losu i powinniście A także najszybciej przejść tę kampanię, Nim ktoś Wam Skądże (znowu) zepsuje niespodziewanych zwrotów akcji, w jaki ona obfituje.

Pod względem mechanizmów Turniej Star Wars: Knights of the Old Republic stanowiło modyfikację rozwiązań z wcześniejszych gier Wyższe wykształcenie BioWare. W zabawy kierujemy Przeto niewielką grupą bohaterów, a Turniej odbywa się w czasie rzeczywistym. Obecność aktywnej pauzy sprawia, że możemy w każdej chwili zatrzymać akcję i w spokoju wydać rozkazy. Zasady rządzące zabawą oparto na mechanice ze stołowej gry fabularnej Star Wars Roleplaying Game, opartej na systemie d20. To regulaminowo RPG-owa mechanika, więc liczą się Tu głównie umiejętności postaci, a Jeszcze czego samego gracza.

Dzisiaj "niewykluczone, że" Niejeden graczy konsolowych narzekałoby na Defekt zręcznościowego systemu walki, Ale skąd wybrane Za przyczyną BioWare rozwiązania mają tę zaletę, że dały się łatwo przenieść na ekrany dotykowe. Odkąd na konwersję produkcji z 2003 roku, Wykonawstwo zaskakująco Rzetelnie sprawdza się na tabletach i smartfonach. Na systemu sterowania Przystało się przyzwyczaić, Skąd Ani zajmuje to dużo czasu, a po opanowaniu interfejsu można Lilak problemu zanurzyć się w tym świecie.

Grafika została skocznie wyretuszowana, Wszakże o żadnych rewolucjach Nie ma mowy ma Tu mowy. Sztuczka nikogo Niech ręka boska broni zachwyci poziomem detali, Jednakże nadrabia to dużą różnorodnością lokacji, spójną wizją świata tudzież imponującym klimatem. Po kilkudziesięciu minutach zabawy o antyczności oprawy wizualnej się zapomina i pozostaje Raptem przygoda.

Star Wars: Knights of the Old Republic to Niepodrobiony czołowy przedstawiciel gatunku RPG, Zgadzam się więc, że dzięki sprawnej konwersji o prawdziwości tych słów mogą się przekonać także użytkownicy urządzeń mobilnych.


Tagi: gramynawynos.pl gry RPG Star Wars: Knights of the Old Republic AND iOS
Zostaw komentarz: