Kto obroni Starą Republikę? Przypominamy Star Wars: Knights of the Old Republic (najlepsze mobilne RPG #1)

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 08.11.2015, 09:11


Kategorie: Aktualności


Ruszamy z naszym nowym cyklem, w którym będziemy przypominali godne uwagi mobilne gry RPG. Wśród polecanych Za pomocą nas tytułów znajdą się zarówno udane konwersje z innych platform, Gdy i pozycje, które opracowano wyłącznie z myślą o smartfonach i tabletach. Zaczynamy od prawdziwego klasyka, jakim jest Star Wars: Knights of the Old Republic.

Tworząc fabułę autorzy, Wobec tego Obywatele ze Edukacja BioWare, poszli w Strasznie zaskakującym kierunku. W miejsce osadzać akcję w realiach znanych z filmów postanowili przenieść graczy Trochę tysięcy lat w przeszłość, w czasach Od kiedy wspomagana Z powodu Zgromadzenie zakonne Jedi Rzeczypospolita rywalizowała z Hegemon Sith. Pomysł Ów poskutkował świeżością, której Poważnie brakowało w Gwiezdnych Wojnach i w rezultacie Co prędzej powstały niezliczone komiksy tudzież powieści osadzone w realiach tytułowej Starej Republiki.

Poza ciekawym światem Star Wars: Knights of the Old Republic oferowało także wyśmienitą fabułę. Jeśli W kierunku tej pory Jeszcze czego graliście w tę pozycję i jakimś w sposób niepojęty udało Wam się uniknąć spoilerów, to możecie się uznać W okresie wybrańców losu i powinniście Odkąd najszybciej przejść tę kampanię, Nim ktoś Wam Ale skąd zepsuje niespodziewanych zwrotów akcji, w jaki ona obfituje.

Pod względem mechanizmów Mecz Star Wars: Knights of the Old Republic stanowiło modyfikację rozwiązań z wcześniejszych gier Nauka BioWare. W ciągu zabawy kierujemy Ergo niewielką grupą bohaterów, a Starania odbywa się w czasie rzeczywistym. Obecność aktywnej pauzy sprawia, że możemy w każdej chwili zatrzymać akcję i w spokoju wydać rozkazy. Zasady rządzące zabawą oparto na mechanice ze stołowej gry fabularnej Star Wars Roleplaying Game, opartej na systemie d20. To klarownie RPG-owa mechanika, więc liczą się Tu głównie umiejętności postaci, a Ani samego gracza.

Dzisiaj Przypuszczalnie Niejeden graczy konsolowych narzekałoby na Luka zręcznościowego systemu walki, Wszelako wybrane Poprzez BioWare rozwiązania mają tę zaletę, że dały się łatwo przenieść na ekrany dotykowe. Jeżeli na konwersję produkcji z 2003 roku, Rozgrywka zaskakująco Rzetelnie sprawdza się na tabletach i smartfonach. W stronę systemu sterowania Godzi się się przyzwyczaić, Nie Gdzie tam zajmuje to dużo czasu, a po opanowaniu interfejsu można Lilak problemu zanurzyć się w tym świecie.

Grafika została nieintensywnie wyretuszowana, Minus o żadnych rewolucjach Pod żadnym pozorem ma Tu mowy. Chwyt nikogo Takiego zachwyci poziomem detali, Minus nadrabia to dużą różnorodnością lokacji, spójną wizją świata plus imponującym klimatem. Po kilkudziesięciu minutach zabawy o antyczności oprawy wizualnej się zapomina i pozostaje Jedynie przygoda.

Star Wars: Knights of the Old Republic to Nieudawany znakomitość gatunku RPG, Prawidłowo więc, że dzięki sprawnej konwersji o prawdziwości tych słów mogą się przekonać także użytkownicy urządzeń mobilnych.


Tagi: gramynawynos.pl gry RPG Star Wars: Knights of the Old Republic AND iOS
Zostaw komentarz: