Helldivers zawita także na pecety

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 07.11.2015, 12:11


Kategorie: Najnowsze

Do tej pory wyśmienitą strzelanką Helldivers mogli cieszyć się Nie więcej niż posiadacze konsol z rodziny PlayStation. W bieżącej chwili Niemniej jednak okazało się, że wkrótce dołączą Ku nich gracze pecetowi. Sposób ujawnienia wersji komputerowej był dosyć nietypowy. W miejsce oficjalnej zapowiedzi po prostu dodano W kierunku usługi Steam stronę poświęconą konwersji na PC. Możemy z niej wyczytać, że Jeszcze czego będziemy musieli długo czekać na premierę, gdyż nastąpi ona już w przyszłym miesiącu. Co ważniejsze zamieszono tam wymagania sprzętowe gry.

Minimalne wymagania sprzętowe:

 1. System operacyjny: Windows Vista / 7
 2. Procesor: 2.4 GHz Dual Core
 3. Pamięć RAM: 4 GB
 4. Karta grafiki: NVIDIA GeForce 9800 / ATI Radeon HD 2600 XT z (512 MB pamięci)
 5. Wersja DirectX: 10
 6. Miejsce na dysku: 7 GB

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

 1. System operacyjny: Windows Vista / 7
 2. Procesor: 2.4 GHz Dual Core
 3. Pamięć RAM: 4 GB
 4. Karta grafiki: NVIDIA GeForce GTX 460 Radeon 5870 (1 GB pamięci)
 5. Wersja DirectX: 10
 6. Miejsce na dysku: 7 GB

Możemy spodziewać się, że Restrukturalizacja na pecety będzie dobrej jakości. Helldivers jest jako że dziełem Wyższe wykształcenie Arrowhead, które zajmuje się głównie produkcją gier na PC i ma na koncie takie tytuły Kiedy Magicka, Gauntlet Czyż The Showdown Effect.

Przypomnijmy, że Helldivers to zręcznościowa strzelanka nastawiona głównie na Operacja kooperacji dla czterech osób, choć Gdzie tam zabrakło także opcji samotnej zabawy. Gracze kierują członkami tytułowego oddziału specjalnego, który musi uratować Ziemię przed inwazjami trzech obcych ras. Ciekawym aspektem Zawody jest to, że sukcesy i porażki poszczególnych użytkowników łącznie wpływają na zmianę sytuacji w wirtualnym świecie, kształtując Ciąg całego konfliktu.

Helldivers zadebiutowało na konsolach PlayStation 4, PlayStation Vita i Playstation 3 w marcu tego roku. Migotanie została Bezgranicznie ciepło przyjęta Z powodu recenzentów, uzyskując średnią ocen (wg. serwisu Metacritic) na poziomie 81%.

 1. Helldivers – oficjalna Kartka gry

Tagi: pozostałe Arrowhead Game Studios co-op Helldivers strzelanki izometryczne / top-down wersja PC PC
Zostaw komentarz: