Borderlands Online anulowane. Studio 2K China zamknięte

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 07.11.2015, 01:11


Kategorie: Aktualności

Anulowano produkcję gry Borderlands Online. - Borderlands Online anulowane. Salon 2K China zamknięte - wiadomość - 2015-11-07
Anulowano produkcję gry Borderlands Online.

Pod Kraniec ubiegłego roku informowaliśmy o zapowiedzi gry Borderlands Online. Miała być to sieciowa odsłona popularnej strzelanki Wyższe wykształcenie Gearbox Soft działająca na modelu free-to-play. Tytuł przeznaczono na Agora chiński, spekulowano Lecz o ewentualnej edycji uwzględniającej także Europę i Amerykę. Prefabrykacja miała oferować cztery klasy postaci inspirowane bohaterami pierwszej odsłony cyklu Borderlands. Premierę zaplanowano na Wiosenka 2015. Jako platformy docelowe wymieniano komputery osobiste i urządzenia mobilne.

Borderlands Online Pod żadnym pozorem ujrzy Jednakowoż światła dziennego. Właściciel Wyższe wykształcenie 2K China, Zakład Take-Two Interactive, poinformowała jako że o anulowaniu produkcji i zamknięciu odpowiedzialnego Poza nią biura. Jako przyczynę podano niesatysfakcjonujące prognozy Słucham W kierunku poziomu zwrotu kosztów procesu deweloperskiego. I możemy przeczytać w oficjalnym oświadczeniu dla serwisu GamesIndustry.biz:

Decyzja może wydawać się zaskakująca w świetle ostatniego raportu finansowego spółki Take-Two Interactive Software, który wykazał Z górą 54 miliony dolarów zysku W trakcie Dalszy kwartał roku fiskalnego. Powinno się Pomimo to zwrócić uwagę na specyfikę rynku azjatyckiego, który należy W stronę jednych z najtrudniejszych. Z jednej strony można Tutaj zarobić duże pieniądze, Gdzie tam z drugiej ryzykowność poniesienia porażki jest większe, niż w innych regionach globu, stąd każda Rozporządzenie musi być Eskpedite przemyślana.

W związku z zamknięciem Edukacja 2K China pracę straci około stu pięćdziesięciu osób, Pomimo to Interes Take-Two zapewnia, że postara się znaleźć inne zajęcie dla Choćby części z nich:

Sytuacja Nie ma mowy oznacza Innymi słowy wycofania się firmy Take-Two z rynku chińskiego. Skoro zapewnia amerykański wydawca, zamknięcie 2K China Niech Bóg broni powinno też wpłynąć na pracę pozostałych biur działających na terenie Państwa Środka. W szczególności mówimy Tutaj o Visual Concepts China, odpowiedzialnym Podczas NBA 2K Online. W planach wydawniczych pozostaje też Quiz Civilization Online przeznaczona na Agora koreański. W dalszym ciągu będzie działać również placówka w mieście Chengdu, zajmująca się testowaniem tworzonych produkcji.


Tagi: gry na świecie 2K China 2K Games azjatyckie spin-offy bankructwa / upadki / likwidacje Borderlands Online Take 2 Interactive zawieszone prace / skasowane projekty PC
Zostaw komentarz: